LASSELSBERGER získal Cenu hejtmana Plzeňského kraje

| Rubrika: Krátké zprávy | 2083 zobrazení

Generální ředitel společnosti LASSELSBERGER, s.r.o. Roman Blažíček převzal Cenu hejtmana Plzeňského kraje za společenskou odpovědnost pro rok 2013. Společnost LASSELSBERGER obsadila 3. místo v kategorii podnikatelský sektor.

Cílem soutěže bylo ocenit firmy a organizace (obce, školy, nemocnice aj.), které jsou aktivní v Plzeňském kraji na poli společenské odpovědnosti. Z přihlášených zástupců firemního i veřejného sektoru byli vybráni vítězové, kteří nejlépe prokázali sociální odpovědnost ke svým zaměstnancům, obchodní odpovědnost k zákazníkům, environmentální odpovědnost k životnímu prostředí a regionální odpovědnost podporou kultury, sportu, vzdělávání či zdravotních a sociálních služeb v Plzeňském kraji.

Ocenění získaly vždy tři nejlepší firmy v dané kategorii. Vyhlašovány byly kategorie: Veřejný sektor, Podnikatelský sektor – organizace nad 250 zaměstnanců a Podnikatelský sektor – organizace do 250 zaměstnanců.

Podnikatelský sektor – organizace nad 250 zaměstnanců

  1. místo: Plzeňský Prazdroj, a.s.
  2. místo: Škoda JS, a.s.
  3. místo: LASSELSBERGER, s.r.o.

Cena hejtmana kraje za společenskou odpovědnost (CSO) ideově vychází z Národní ceny ČR za CSR a je určena pro subjekty podnikatelského a veřejného sektoru Plzeňského kraje. Jednalo se o první ročník soutěže, kterou vyhlašoval Plzeňský kraj ve spolupráci s Asociací společenské odpovědnosti (A-CSR), Radou kvality ČR a Regionální hospodářskou komorou Plzeňského kraje. Přihlášku do soutěže podaly téměř dvě desítky subjektů z podnikatelského i veřejného sektoru.

zdroj: www.rako.cz  

Zpět do rubriky

Jsme členem

  • Banner
  • Banner

Naše záštita

  • Banner

Spolupracujeme

  • Banner
  • Banner

Doporučujeme